Kymco CV3 – maxi skuter, który zaskakuje swoimi osiągami i praktycznymi rozwiązaniami. Ten sportowy pojazd oferuje mocny silnik o pojemności 550ccm, który generuje moc 53 KM. Dzięki temu, Kymco CV3 potrafi rozpędzić się do ponad 160 km/h, co czyni go jednym z najszybszych skuterów na rynku.

CV3 to pierwszy trójkołowy skuter od KYMCO! Unikalna charakterystyka przedniej dwukołowej konstrukcji zapewnia dodatkową stabilność oraz pewność jazdy w każdych okolicznościach. CV3 posiada również elektroniczną blokadę przedniego zawieszenia. Po naciśnięciu przycisku CV3 może samodzielnie stanąć na każdym przystanku. Wyposażony w funkcje bezpieczeństwa i komfortu, CV3 jest świetną alternatywą dla osób, które chcą doświadczyć zwinności skutera, jednocześnie ciesząc się swobodą i komfortem prowadzenia samochodu.

Co więcej, Kymco CV3 posiada certyfikat L5e, co oznacza, że nie potrzeba prawa jazdy na motocykle, a wystarczy posiadanie kat. B. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą poczuć dreszczyk emocji na drodze, ale jeszcze nie zdobyły uprawnień do prowadzenia motocykla.

Jeśli chodzi o cenę, Kymco CV3 w salonie Motoszklarnia kosztuje około 62 000 zł. Warto jednak podkreślić, że w tej cenie otrzymujemy bardzo dobry sprzęt, który łączy w sobie sportowe osiągi z praktycznymi funkcjami.

Nie tylko my jesteśmy zachwyceni Kymco CV3 – ekipa Ścigacz.pl przeprowadziła videotest tego skutera. Można go obejrzeć na kanale Ścigacz.pl – https://youtu.be/Yg5tzXM2coA

Podsumowując, Kymco CV3 to idealny wybór dla osób, które chcą połączyć sportowe osiągi z praktycznymi funkcjami. Dzięki niemu, można poczuć dreszczyk emocji na drodze, a jednocześnie cieszyć się komfortem jazdy. Kymco CV3 można kupić w salonie Motoszklarnia!